PRELIMINÄR TIDTABELL

FREDAG

18.00 – 20.00 Ankomst, anmälning och inkvartering. Kvällsbit i skolans matsal
20.00 Sjung in med Höstdagarnas kompgrupp
20.30 Öppning av Höstdagarna 2019 i idrottshallen
22.00 Mässa i Akaa kyrka
Nattcafé i skolan
00.00 Caféet stänger
00.30 Tystnad

LÖRDAG

08.00 – 09.15 Väckning och morgonmål
09.00 Sjung igång den nya dagen
09.15 Morgonandakt, morgonshow och morgonjumppa i idrottshallen
10.15 Verkstadspass 1
11.30 – 13.00 Lunch
13.15 Verkstadspass 2
14.45 Sing in till eftermiddagssamling
15.00 Eftermiddagssamling
16.00 Verkstadspass 3
17.30 Programpark 1 (möjlighet till församlingsvisa träffar)
17.45 – 19.15 Middag
19.00 Programpark 2 (möjlighet till församlingsvisa träffar)
20.00 Sjung in kvällen
20.15 KVÄLLSSHOW och aftonandakt i idrottshallen
21.30 – 22.30 Kvällsbit
22.30 Bongo och Open stage, Nattcafé och Nattbio
00.30 Caféet stänger
01.00 Tystnad

SÖNDAG

08.00 – 09.15 Väckning och morgonmål
09.15 Sjung in med kompgruppen i idrottshallen
09.30 Söndagssamling i idrottshallen, Morgonandakt + Musikal
Tid att packa ihop sitt pick och pack
12.00 Mässa
13.00 Hemfärd (lunchpaket delas ut)

 

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s